komentářů 6

 1. Když se člověku nedaří a ztrácí naději, snaží se najít řešení a případně i někoho, kdo poradí nebo pomůže. Náhodou jdem se dostala do rukou paní Benešové, které jsem se svěřila a popovídala si s ní o celé me situaci. Řekla mi svůj názor, pomohla mi si uvědomit, že jsou i jiné pohledy na věc než jen jak je vidím a vnímám já. Naučila mě snažit se na věci hledět i ocima druhého a hledat a promyslet různé cesty vedoucí ke spokojenosti nejen mé, ale i ostatních.Za veškerou pomoc děkuji a pokud budu mít pocit, že je to zase potřeba, ráda se na ni obrátím znovu.

 2. Mám trable skoro všude kam se podívám.Nemám rád moc řečné nebo naopak pořád mlčící psychology.K paní Benešové jsem přišel na doporučení kamarádky co už se na mě nemohla dívat.Vyslechla mne,neradila jakoby sežrala všechnu moudrost. Spíš naznačila co a jak.Nepomohlo to.Jenom mi to vrtalo v hlavě.Přišel jsem po druhé .Možná už bylo aspoň trochu vidět světlo v tunelu.Byl jsem tam ještě dvakrát a věci se
  začínají dařit. Děkuji.Moc mi to pomohlo.

 3. Člověk má sem tam nějaké období,které ho prostě zkouší. I já měla období kdy jsem pořádně nevěděla, která strana je ta dobrá a kudy kam a za kým jít, s kým popovídat . Kamarádky a známí mě většinou ukojili názorem a slovy, které jsem spíše chtěla slyšet než slovy, které jsem potřebovala slyšet. Jednou jsem dostala kontakt na paní Benešovou a s těžkou ignorací a spíše příslibem, že tam zajdu jsem šla… navzdory všem mým záporným názorům na takovouhle pomoc jsem vcházela s velkou nejistotou, ale odcházela s velikým nadšením, klidem v duši a čistou hlavou .. dozvěděla jsem se spoustu pro mě důležitých věcí. Odcházela jsem s tím, že i do mého ,,příběhu někdo vnesl nestranný názor, reálný pohled na věc.. slyšela jsem spoustu slov a názorů, které se mi kamarádky bály říci. Dostala jsem názor a pomoc od člověka, který se mi snaží pomoct a ne mě jen uchlácholit tím, že jo jasné ono to přejde, bude to zas dobré.. ne prostě takhle to je jednej nebo dá se s tím dělat .. a z tohohle děláš zbytečnost atd… byla to skvělá zkušenost, která mě osobně posunula o krok dále 🙂 Děkuji

 4. Díky pí. Benešové vidím situaci jinak a pomohla mi najít cestu, jak opět stabilizovat vztah a najít v něm pohodu a štěstí. Je to člověk, který velmi citlivě dokáže pojmenovat věci pravým jménem a dokáže říci, co třeba úplně člověk nechce slyšet, ale pro řešení situace je to nesmírně důležité. Dokáže člověku pomoci se na situace podívat objektivně. Děkuji moc.

 5. Je to už pár let, co ni paní Benešová pomáhala otevřít oči a zkusit věci dělat jinak,
  než by to mě samotnou napadlo.
  Díky její podpoře a pomoci jsem se dokázala prodrat vztahovými problémy a zachránila tak své manželství.
  Na paní Daně si vážím její otevřenosti a myslím, že má dar vidět a pojmenovat to,
  co je ve vztahu špatně a najít rozumné řešení. Nebylo to pro mne vždy jednoduché, ale co za něco stojí, nebývá na zlatém podnose.
  Tímto Daně moc děkuji a s čistým srdcem ji mohu doporučit.

 6. ….pokud se člověk ocitne v životní situaci, se kterou se neumí vyrovnat, většinou hledá pomocnou ruku. Měla jsem to štěstí, že mi jí podala paní Benešová. Díky ní jsem se mohla znovu nadechnout a vyrazit dál.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *